+420 739 485 115

ROQ FLOCK

Domovská stránka » ROQ FLOCK

Tento modul byl vytvořen pro aplikaci fólie. Fóliování patří do kategorie toho, co se ve světě sítotisku nazývá „speciální efekty“. Speciálními efekty se rozumí některé neobvyklé techniky používané během procesu sítotisku, které dodávají hotovému výrobku odlišný vzhled, pocit a dotek. To je způsob, jak dramaticky zvýšit hodnotu výrobku. Některé příklady těchto technik jsou třpytky, 3D, flock a v tomto konkrétním případě fólie. 


Fólie má vzhled kovového papíru. Je „vyražena“ na textilním povrchu pomocí tepla. Obvykle se to provádí pomocí tepelného tisku a obsluhy, která se specificky věnuje této úloze. Díky technologii ROQ ušetříte 90% času a nákladů na práci. Toho je dosaženo, protože naše fólie ROQpress funguje ve spojení s jakýmkoli sítotiskovým strojem ROQ. To vylučuje potřebu specializovaného operátora. Postup je následující: Na jedno síto se nanese lepidlo na horní část látky. A to přímo v těch oblastech, kde chceme, aby fólie přilnula. Poté tkanina přejde do ROQpress FOIL. Každý stroj může v závislosti na designu, který má být vytištěn, aplikovat až 3 barvy fólie v jednom průchodu. Mechanický proces je velmi jednoduchý. Teplotu nastavuje obsluha na začátku cyklu. Pak ROQpress FOIL položí fólii na tkaninu a pak tepelný tisk aplikuje potřebný tlak tak, aby fólie přilnula k textilnímu povrchu. 


Se systémem ROQ již není použití fólie nákladnou operací. Žádná práce a čas strávený na tomto procesu není souběžný se sítotiskem ostatních kusů. Díky tomu je tento proces velmi rychlý a ziskový.  

Dokonalý fóliovací stroj. ROQ je držitelem patentu na fóliovou stanici ROQpress.

Hlavní výhody  

  • Kompatibilní s ROQprint YOU, ECO, Oval PRO a Oval EVOLUTION;
  • plně automatická aplikace fólie;
  • žádný lidský zásah do procesu;
  • maximální produkce 450 kusů za hodinu.

 

ROQPRESS FOIL3550
Šířka výkresu (mm)350x500
Spotřeba stlačeného vzduchu (l/min. 7 bar)95
Voltage supply (VAc)3x230 / 3x400
Maximum temperature (ºc)200
Napětí napájení (kVA)5
Celková délka (mm)1450
Celková výška (mm)1400
Celková šířka (mm)760

Mohlo by Vás také zajímat…