+420 739 485 115

ROQasp

Domovská stránka » ROQasp

V ROQ vytváří, navrhují a staví automatické sítotiskové stroje, ovál i karusel. Tyto sítotiskové stroje mají průměrný výkon 1000 kusů za hodinu. ROQ vytvořil řadu modulů, které doplňují aktivitu sítotiskových strojů. Jde o řadu různých sušiček, modul pro automatické fóliování (ROQpress Foil) uprostřed úlohy sítotisku a také modul pro flockování uprostřed úlohy (ROQflock). ROQasp byl navržen tak, aby doplňoval ROQflock. 


Tradiční způsoby flockování jsou známy pro svou produkci velkého množství vláken, která znečišťují životní prostředí v tiskárně. Tradiční metody jsou natolik rušivé, že velké plochy se zabarvovaly kvůli přebytečným množstvím flockových vláken. S ROQflockem byl tento nepříjemný problém odstraněn. Celý proces flockování se tak stává mnohem rychlejší a ziskovější. 


Vzhledem k tomu, že ROQ se zabývá automatickými sítotiskovými stroji, vždy hledá způsoby, jak zefektivnit pracovní postup v tiskárně. Při flockování produktu vždy zbydou vlákna, která se nepřilepila na lepidlo. Jejich uvolňování pak znečišťuje tiskárnu. A jelikož se flockování provádí automaticky, to potenciálně vede k obrovskému množství odpadu v tiskárně. 


ROQasp byl navržen k instalaci pod jakoukoli tiskovou hlavu, aby vysával přebytečný flock z úloh prováděných ROQflockem, čímž se zvyšuje kvalita finálního produktu. Modul je poháněn automatickým sítotiskem, ke kterému je připojen. Jeho vakuová hlava běží po celé ploše tisku a shromažďuje všechna uvolněná vlákna do sáčku, což zajišťuje, že pracovní prostředí zůstává čisté. 

Pro udržení čistoty pracovního prostředí.

Hlavní výhody  

  • ROQasp je navržen tak, aby vysával nadbytečné částice po procesu flockování.
  • Toto příslušenství je namontováno k tiskové hlavě a je plně kompatibilní s automatickými sítotiskovými stroji ROQ.
  • K dispozici ve dvou šířkách: 620 mm a 470 mm.

 


Mohlo by Vás také zajímat…