+420 739 485 115

ROQadhesive ALL OVER

Domovská stránka » ROQadhesive ALL OVER

ROQadhesive ALL OVER byl vytvořen ROQ, aby vyhověl velmi specifické potřebě. Tato potřeba byla vyřčena v různých místech světa a do té doby jsme neměli uspokojivou odpověď. ROQ mělo několik zákazníků a partnerů, kteří chtěli udělat velmi specifický typ tisku. Nazývali to tiskem All Over. Tento typ potisku se provádí na již hotovém oděvním kusu (tričko, svetr, mikina atd.). Potisk nebude jen na hrudi nebo na zadní straně, ale bude také přítomen na rukávech a límci. Nakonec bude All Over – tzv. všude. 


Tento typ úlohy je nesmírně obtížný kvůli tomu, že rukávy musí ležet na paletě pro tisk. Z toho vyplývá, že kus oblečení nemůže být na paletě „oblečen“ jako obvykle. Pokud je jenom položen na paletu, když se těrka pohybuje, tak se bude horní tkanina pohybovat taky, protože na paletu je nalepena pouze zadní část kusu. 

Řešením je pak přilepení zadní a přední části kusu oděvu k sobě tak, aby registrace zůstala perfektní. Tímto způsobem se tkanina při pohybu těrky neskrčí. 


ROQadhesive All Over používá tlakovou nádrž, přičemž lepicí rozprašování se provádí pomocí systému stlačeného vzduchu. Tato vlastnost ve spojení s tryskami a nastavitelnými rameny umožňuje rovnoměrné rozemletí lepidla s maximální účinností a minimálním plýtváním. 
Uživatel má absolutní kontrolu nad celou operací pomocí nožního pedálu pro aktivaci nástřiku lepidla. Tlaková nádrž má objem 15 litrů a umožňuje nástřik 2 000 triček v řadě. Nádrž je mimořádně snadno ovladatelná a obsahuje speciální systém pro odtlakování. Pokud jde o údržbu, All Over stačí vyčistit jednou za čas a výjimečný výkon bude stále zachován. 

Vaše nové řešení. Rychlý, snadný a velmi praktické. Zvyšte díky tomuto stroji svou univerzálnost, konkurenceschopnost a výběr poskytovaných tiskových služeb. 

Hlavní výhody 

  • Umožňuje tisk na celé textilii (celoplošný tisk), včetně rukávů;
  • 15 litrů depozitu;
  • vždy rovnoměrný postřik využívající pouze stlačený vzduch;
  • extrémně nízká údržba.
     

 

ROQadhesive ALLOVER 
[A] length - mm (inch)1400 (55.1")
Výška - mm1445
Max. šířka - mm600
Vzdálenost mezi upínacími rameny - mm300 to 555
Hmotnost - kg42
Max. spotřeba - (kVA)0.06
Spotřeba stlačeného vzduchu - l/min (cfm)120