+420 739 485 115

ROQFOLD

Domovská stránka » ROQFOLD

Skládací stroj 


Skládací stroj ROQfold je kvalitním hráčem na trhu s automatickým skládáním textilu. Poskládá jakýkoli druh a tvar oděvů, jako jsou trička, mikiny, košile s krátkými nebo dlouhými rukávy, dále kalhoty, sukně, šaty atd. Je schopen vyprodukovat 800 poskládaných kusů za hodinu. K načítání kusů je zapotřebí pouze jeden operátor. Pro zbytek procesu je pouze zapotřebí počáteční konfigurace délek přehybů a typu přehybů (v závislosti na rozměrech a typu kusů), a poté je proces automatizovaný. Stroj lze spustit automaticky nebo obsluha může stroj aktivovat pomocí pedálu. Rychlost stroje je definována nakladačem tak, aby byla práce správně provedena. Pokud jde o trvanlivost, tak stroje ROQFOLD vyrobené již v 90. letech jsou stále funkční a vyžadují velmi nízkou údržbu. Tento dřívější a starší model s menším počtem funkcí tak jenom potvrzuje a zaručuje životnost nynějšího novějšího modelu, který bude taky schopen sloužit desítky let. 
ROQFOLD je připravený k připojení k jakémukoli stroji automatické balicí linky ROQ, může se třeba integrovat do stroje ROQBAG nebo ROQPACK. Jakmile je balicí linka kompletní, je třeba pouze jednoho operátora linky k provozu.  

Tento skládací stroj je rychlý, odolný, extrémně přesný, velmi snadno použitelný, velmi hospodárný a efektivní a s velmi nízkou údržbou. Neztrácí výkon a ušetří vaší společnosti obrovské množství práce. Snížením nákladů bude vaše firma mnohem výnosnější.

Hlavní výhody

  • Přeloží jakýkoli druh anebo tvar, například: trička (s rukávy nebo bez), tepláky, košile (dlouhý nebo krátký rukáv), kalhoty, sukně, šaty atd.
  • Rychlý, přesný, snadno použitelný, ekonomický, bezpečný a efektivní.
  • Připraven ke spojení s automatickou balicí linkou ROQ.
  • Rychlost zpracování 800 kusů / hod.
  • V nakládací stanici je třeba pouze jednoho člena obsluhy.
     

 

ROQFOLDF60
length - mm (inch)6120 (241”)
height - mm (inch)1970 (77.6”)
Šířka - mm1800
Hmotnost stroje - kg910
Délka produktu ke skládání (mm)300-1200
Šířka produktu ke skládání (mm)300-635
Délka složeného produktu (mm)150-450
Šířka složeného produktu (mm)150-340
Max. spotřeba - (kVA)1.5
Spotřeba stlačeného vzduchu - l/min (cfm)140 (4.94)
Max. produkce - (kusy/h)700

Mohlo by Vás také zajímat…