+420 739 485 115

ROQPRINT NOW

Domovská stránka » ROQPRINT NOW

Nová DTG platforma společnosti ROQ optimalizovaná pro web to print. S RoqPrint Now se krátké tisky stanou snadnými a ziskovými.

Hlavní výhody  

 • Inline proces tisku DTG;
 • plně automatizovaný pracovní postup od objednávky až do dokončení tisku;
 • web to print;
 • vyžaduje pouze jednoho člena obsluhy;
 • špičkové průmyslové tiskové hlavy s recirkulací;
 • stanice CMYK + digitální bílá stanice;
 • maximální rozlišení 600X1600 DPI;
 • výška tisku 1,5 až 4 mm;
 • osa Z nastavitelná podle výšky potištěné látky;
 • použití pigmentovaného inkoustu - Aquarius (Dupont Artistri);
 • software na míru RIP - ROQ Studio powered by Neostampa;
 • bílá vrstva vytvořená automaticky s plynulým přechodem.

 

V době rychlé módy a masové produkce oděvů, ROQ představuje nový RoqPrint Now. Naším posláním je pomáhat lokálním tiskárnám, aby byly schopny vyhovět stále rostoucím požadavkům na inovace. RoqPrint Now usnadňuje návrat tištěného designu vyrobeného na míru tím, že urychluje doby obratu. Navíc tisk o menší kvantitě představuje životaschopnou a nákladově efektivní volbu pro web to print trh. 


RoqPrint Now je 100% digitální tisk bez nutnosti použití sít. ROQ spojilo digitální bílou stanici s digitální stanicí CMYK. Bez ohledu na to, jakou barvu na oděv si vyberete, tak může být nyní vytištěna digitálně. S tiskárnou RoqPrint Now mohou tiskárny tisknout postupně zcela odlišné úlohy bez prostojů při změně síta a barvy. Tiskárny budou moci tisknout neomezený počet košil, z nichž každá získá svůj vlastní jedinečný design jeden po druhém bez mezičasů. 


RoqPrint Now posílá tisk DTG na další úroveň. Náš tisk RoqPrint Now je vybaven inline procesem, který se jedním tahem postará o oděv od předúpravy až po finální dokončení. Toto je důležitá inovace v procesu tisku DTG. Na rozdíl od strojů DTG, které jsou v současné době na trhu, provádí RoqPrint Now pětistupňový proces (předběžné zpracování, sušení, předběžný tisk, digitální bílý a nakonec CMYK tisk) a vše to skombinuje do úhledného, účinného a časově úsporného jednoho kroku. 


Nyní obsluha stroje pouze zvedne oděv a naskenuje jeho čárový kód a naloží jej do tisku. RoqPrint Now pak už udělá zbytek. 
RoqPrint Now je vynikající nástroj pro automatizaci pracovního postupu, minimalizaci dotyků oděvu a zlepšení ziskovosti. Náš proprietární software lze integrovat do softwaru pro řízení výroby v tiskárně. Jakmile uživatel připraví a načte kresbu do databáze, systém použije čárový kód k vyvolání tisku na přiřazeném oděvu. Poté bude zařazen do fronty objednávek a každý soubor bude vytištěn v takovém pořadí, v jakém jsou oděvy vkládány do tisku. 


To však není všechno. Náš inline design také umožňuje tiskárnám v případě potřeby přidat sítotisk. Toto nové řešení jsme vytvořili, abychom zjednodušili pracovní postup tiskáren a umožnili nabídku všech služeb, které jejich klienti mohou potřebovat. 

ROQprint NOW 
Tiskové stanice16
Mac. Plocha tisku - mm450 x 340
Produkce - kusy/hodinu300
Typ paletyspeciální palety s tkaninovým fixačním kroužkem
RIP softwareRoqStudio a RoqServer Special Edition
Čtečka kódůano
Software pro správu pracovních sekvencíRoqNowSW
El. požadavky3x400V AC 50 Hz; 44 kVA; 3ph + N + PE
Spotřeba stlačeného vzduchu0.7 Mpa 120L/min.; 17.6cfm
Rozměry stroje - mm7426 x 4987 x 1789
Typ barvyAquarius (Dupont Artistri)
Operační podmínky(18° C_30° C) (vlhkost: 50%_70%) nekondenzující