+420 739 485 115

ROQpress Iron

Domovská stránka » ROQpress Iron

V Miláně během výstavy ITMA v roce 2015 debutovala firma ROQ s ROQpress IRON. Byl to okamžitý poutač pro návštěvníky tohoto stánku. Nechali jej nainstalovat do automatického sítotiskového stroje ROQprint Eco. Tiskovou úkolem bylo 9 barevných úloh na černém tričku. To znamenalo tisk bílé základny tak, aby další barvy neztratily jas na horní části černé textilie. Zpočátku jsme použili ROQpress Iron až po bílé základně. Natiskli několik triček bez ROQpress Iron, aby bylo možné porovnání. Stroj Eco je zním svou přesností a natiskl několik velice dobře vypadajících triček. Poté aplikovali ROQpress Iron po nanesení základny. Výrobní čísla se nezmenšila, ale návštěvníci ocenili kvalitu tisku, protože textura byla úplně jiná. Po několika cyklech jsme se rozhodli dvakrát tisknout s ROQpress Iron na látku - na horní část základny a pak po dokončení celého tisku. Nikdo z našich návštěvníků neočekával takovou texturu po těžkém plastisolovém tisku. 9 plastisolových barev a konečný výsledek byl vynikající na dotek. To byl konečný důkaz obrovského přínosu, který může ROQpress Iron mít v jakékoli tiskárně na světě. 


Tento modul ROQpress Iron je kompatibilní s každým automatickým sítotiskovým strojem ROQ, ať už jde o karusel nebo oválný sítotisk. Je snadno konfigurovatelný, bude tak fungovat synchronizovaně s vaším sítotiskem. 


Použitím tepla ve spojení s mechanickou silou se zpracuje struktura textilie, díky čemuž je uniformnější. To vede ke znatelnému zlepšení konečné kvality vašeho tisku, čímž se zvyšuje hodnota vaší práce.   

Zvyšuje hodnotu Vašeho tisku.

Hlavní výhody

  • Kompatibilní s jakýmkoli automatickým sítotiskovým strojem ROQ;
  • napájeno pomocí připojení k napájení stroje ;
  • regulace teploty;
  • maximální teplota 200 °C ;
  • rychlost / tlak regulovaný tiskovou hlavou;
  • tisk se šířkou 400 mm a 600 mm.  
     

 

ROQPRESS IRONMXL+
žehlička (mm/pol)400600
Napájení (kW)45
Kurz (mm/pol)550850
Síto (mm/pol)900x5631200x763
Teplota (°C)200