+420 739 485 115

ROQstorm

Domovská stránka » ROQstorm

Firma ROQ je nyní přítomna ve více než 60 zemích na všech pěti kontinentech. Export do celého světa umožňuje mít kontakt s několika realitami ve světě sítotisku. Na mnoha místech a řady zákazníků ROQ objevilo, že sítotiskové tiskárny měly problémy s prachem a nečistotami na potiskovaných tkaninách. Pokud na vaše textilie obsahují nečistoty, to povede k nerovnostem na povrchu. To pak znamená, že všechny tyto nedostatky ovlivní vaši práci, a budou patrné ve finálním výsledku. To pravděpodobně také sníží vaši produktivitu a vaše zisky. Navíc některé z těchto nečistot je opravdu obtížné odstranit. To všechno byly argumenty pro konstrukci ROQstorm. 


ROQ si dále všimlo, že tiskárny měly někdy problémy s čištěním přebytku v metody flockování. ROQstorm je perfektním doplňkem pro tento typ práce. Poté, co jsou kousky vytvrzeny v sušárně, operátor vezme tento kus produktu a nechá jej projít ROQstorm. Po tomto kroku bude produkt zcela zbaven nečistot nebo přebytečného flockování a připraven k zabalení. 


Toto byly potřeby, které ROQ identifikovalo na trhu, tudíž navrhlo ROQstorm jako výkonný stroj, který řeší všechny výše zmíněné problémy. Stroj má stejný design jako automatické sítotiskové stroje ROQ.  

Malé tornádo k vašim službám. Výkonné řešení pro odstranění prachu, flocku nebo jiného typu částic z vašich textilií pomocí výkonného vakuového systému.

Hlavní výhody  

  • ROQstorm je nezávislý modul vytvořený pro vysávání / čištění textilie, ať už z flocku nebo jiných nečistot, které by látka mohla mít.
  • Kousky tkanin do šířky 787 mm / 27,56 ”a délky 900 mm / 35,43”.

 

ROQstorm 
Délka - mm2200
Výška - mm2975
Šířka - mm850
Max. šířka stopy - mm785
Max. délka kusu - mm900
El. spotřeba - (kVA)3