+420 739 485 115

ROQPACK

Domovská stránka » ROQPACK

Automatický balicí stroj 


Tento automatický balicí stroj, koncipovaný firmou ROQ, pracuje se dvěma velkými plastovými cívkami, které jsou rychlé a snadno vyměnitelné. Cívky natáhnou horní a dolní část vaku, které se následně spojí po stranách, a tím dojde k uzavření obalu stejným svařovacím procesem. Nahoře je pak chlopeň, kterou lze vzniklou tašku otevřít a uzavřít. Jsou určeny k zabalení několika kusů jakéhokoli typu nebo formátu oblečení: trička, tepláky, košile, kalhoty, sukně, ručníky atd. Kousky je třeba do stroje vložit již složené. Tato část může být automatizována pomocí stroje ROQFOLD. 
Délka balení je neomezená a kusy oblečení jsou baleny za pomocí svařování plastů (za použití normálního nebo zesíleného svaru). Silné stránky balicího stroje ROQpack spočívají ve schopnosti přizpůsobit se každému typu balení a zároveň šetřit plastovým obalem. S ohledem na potřeby konkrétní linky je ROQpack připraven pracovat společně s ROQfoldem. ROQpack dokáže vyprodukovat působivých 1200 kusů za hodinu. Při připojení k ROQfoldu je pak maximální výkon 700 kusů za hodinu, což z něj činí kompletní a rychlou skládací a balicí linku používající pouze jednoho vyhrazeného člena obsluhy, který by vkládal kusy oblečení do ROQfoldu. Oba stroje jsou pak ovládány prostřednictvím centrálního panelu ROQfoldu. 

Rychlý balící stroj vyvinutý pro zajištění vysoké ziskovosti. Pokud jde o balení oděvů, je díky svému výkonu jedním z nejdůležitějších nástrojů na trhu. 

Hlavní výhody 

  • Navrženo pro balení různých typů a formátů současně,
  • délka balení je neomezená,
  • balení se provádí pomocí bezchybného svařovacího systému plastů,
  • vhodný ke spojení s automatickou balicí linkou ROQ,
  • maximální rychlost zpracování 1200 kusů za hodinu. V kombinaci s ROQFOLD je to pak v průměru 700 kusů za hodinu.

 

ROQPACK27-45
Délka – mm2700
Výška – mm1650
Šířka - mm1000
Hmotnost stroje – kg570
Rozměry baleného předmětu - mm270 a 450
Max. průměr role - mm280
Max. spotřeba - (kVA)3
Spotřeba stlačeného vzduchu - l/min (cfm)80 (2.83)
Max. produkce - (kusy/h)1200

Mohlo by Vás také zajímat…